Tato webová stránka používá cookies za účelem zlepšení Vašeho pocitu z její návštěvy a zlepšení jejího fungování.

Zubní výplně

OŠETŘENÍ

Naše špičkové zubní výplně jsou skvělým řešením pro obnovu zdravých zubů a krásného úsměvu.

více
Zubní výplně

Více o ošetření

Zubní výplně

ESTETIKA - PROTETIKA

ZUBNÍ VÝPLNĚ

Zubní výplně jsou jedním z nejběžnějších, avšak nikoliv nejjednodušších zubních ošetření, která nabízíme v naší ordinaci. Díky pokročilým rentgenovým snímkům jsme schopni detekovat zubní kaz již v jeho počáteční fázi, což nám umožňuje provádět ošetření minimálně invazivním způsobem. Odstranění zubního kazu probíhá v lokální anestezii a je téměř bezbolestné pro pacienta. Pro tvorbu výplní používáme vysoce estetické kompozitní materiály, díky nimž jsou opravené zuby k nerozeznání od zdravých.

CELOKERAMICKÉ NÁHRADY

S využitím pokročilé technologie CEREC od německé firmy Sirona jsme schopni rychle a bez nepříjemných pocity provádět digitální otisky a modelování v počítači, což výrazně urychluje výrobu a umožňuje nám umístit hotovou korunku nebo náhradu za co nejkratší dobu. To znamená jedinou návštěvu a jedinou anestezii pro dokončení postupu, který dříve trval několik týdnů a vyžadoval opakované návštěvy.

FAZETY

Drobné estetické nedostatky, jako jsou zubní skvrny, nerovnosti nebo povrchová poškození, mohou být vyřešeny pomocí zubních faset. Fazety jsou tenké keramické skořepiny, které nám umožňují měnit tvar a barvu zubů maximálně neinvazivním způsobem, aniž bychom museli zásadně zasahovat do povrchu zubu.

ZUBNÍ NÁHRADY

Naše nabídka zubních náhrad zahrnuje možnosti pro nahrazení jednotlivých zubů, více zubů nebo kompletně bezzubých čelistí. Pro řešení větších defektů máme k dispozici dvě hlavní alternativy: fixní náhrady (pevně připojené) a snímatelné náhrady (protézy). Fixní náhrady pro jednotlivé zuby se vytvářejí buď pomocí implantátů nebo můstků. Snímatelné náhrady mohou být částečné, pokrývající pouze část chrupu, nebo celkové protézy pro kompletní obnovu úsměvu.

S naším týmem zubařů budete mít jistotu, že vaše estetické i funkční potřeby budou plně uspokojeny, a že vám bude navrácen krásný a zdravý úsměv.

Zubní výplně

Příběhy pacientů

Review 3

Anna Dollanová

Když jsem poprvé přišla do ordinace, měla jsem strach z bolesti a zklamání z předchozých zkušeností v jiných ordinacích. Ale Jirka mě okamžitě uklidnil svým přátelským a trpělivým přístupem. Pečlivě se postaral o moje staré výplně a zuby, a následně mi dal do pořádku celý chrup. Díky jejich dentální hygieně a bělení jsem znovu začala sebevědomě a s úsměvem vycházet ven. Jirkovu ordinaci mohu vřele doporučit, jsou to profesionálové s velkým srdcem.

Názor zákazníka

Mike Bubeníček

Jirka a jeho tým mi opravdu pomohl, když jsem k němu poprvé přišel, měl jsem strach a špatnou zkušenost z předchozích zákroků z jiné ordinace. S velkou pečlivostí a pozorností se postaral o moje staré výplně a resty, následně mi dal do pořádku zbytek chrupu. V neposlední řadě i díky hygieně a bělení jsem se začal znovu smát, protože jsem začal zase mít rád svůj úsměv. Jirkovu ordinaci můžu jen doporučit.