Tato webová stránka používá cookies za účelem zlepšení Vašeho pocitu z její návštěvy a zlepšení jejího fungování.

Zubní kanálky

OŠETŘENÍ

Ošetření zubních kanálků může zachránit zub a uchránit Vás před bolestí a vážnějšími komplikacemi.

více
Zubní kanálky

Více o ošetření

Zubní kanálky

V naší zubařské ordinaci se věnujeme endodoncii, což je ošetření kořenových kanálků, nezbytné pro zuby, které již nelze zachránit standardními metodami.

Precizní péče: Ve většině případů provádíme ošetření kanálků s využitím stomatologického mikroskopu, což nám umožňuje pracovat s maximální přesností a efektivitou.

Cíl: Záchranu vašeho zubu. Naším hlavním cílem při endodoncii je pečlivě opracovat, vydesinfikovat a vzduchotěsně zapečetit kořenový systém zubu. Díky tomu můžeme dosáhnout dlouhodobého zachování zubu na svém místě a minimalizovat riziko dalších zánětlivých komplikací.

Po endodoncii: Po dokončení endodonckého ošetření může být doporučeno dále chránit zub pomocí korunky nebo onlaye. Tímto způsobem snižujeme riziko budoucího poškození zubu a zajišťujeme jeho pevnost a stabilitu.

Vaše zuby jsou u nás v bezpečí, ať už potřebujete endodoncii nebo jinou zubní péči. Věřte nám, že vaše úsměvy jsou pro nás na prvním místě!

Zubní kanálky

Příběhy pacientů

Review 3

Anna Dollanová

Když jsem poprvé přišla do ordinace, měla jsem strach z bolesti a zklamání z předchozých zkušeností v jiných ordinacích. Ale Jirka mě okamžitě uklidnil svým přátelským a trpělivým přístupem. Pečlivě se postaral o moje staré výplně a zuby, a následně mi dal do pořádku celý chrup. Díky jejich dentální hygieně a bělení jsem znovu začala sebevědomě a s úsměvem vycházet ven. Jirkovu ordinaci mohu vřele doporučit, jsou to profesionálové s velkým srdcem.

Názor zákazníka

Mike Bubeníček

Jirka a jeho tým mi opravdu pomohl, když jsem k němu poprvé přišel, měl jsem strach a špatnou zkušenost z předchozích zákroků z jiné ordinace. S velkou pečlivostí a pozorností se postaral o moje staré výplně a resty, následně mi dal do pořádku zbytek chrupu. V neposlední řadě i díky hygieně a bělení jsem se začal znovu smát, protože jsem začal zase mít rád svůj úsměv. Jirkovu ordinaci můžu jen doporučit.