Tato webová stránka používá cookies za účelem zlepšení Vašeho pocitu z její návštěvy a zlepšení jejího fungování.

Zubní implantáty

OŠETŘENÍ

Obnovte svůj úsměv a jistotu s našimi kvalitními zubními implantáty, které Vám vrátí krásu a funkčnost vašich zubů.

více
Zubní implantáty

Více o ošetření

Zubní implantáty

Každý, kdo se setkal s nedostatečným počtem tvrdých zubních tkání pro uchycení zubní náhrady, může přemýšlet o dentálních implantátech jako ideálním řešení. Zubní implantáty jsou umělými náhradami za zubní kořen, na který se následně připevňuje korunka.

Značka Straumann: V naší ordinaci využíváme značku Straumann, která je světovým lídrem v oblasti implantologie. S více než 50 lety klinického výzkumu je Straumann průkopníkem v tomto odvětví. Implantáty od Straumann jsou spolehlivé, jednoduché, flexibilní a, co je nejdůležitější, klinicky ověřené. Vynikají rychlým procesem hojení a širokým výběrem zubní náhrady, kterou si můžete vybrat.

S naším týmem můžete mít jistotu, že vaše zubní implantáty budou prováděny s maximální péčí a zohledněním vašich individuálních potřeb pro krásný a funkční úsměv.

Zubní implantáty

Příběhy pacientů

Review 3

Anna Dollanová

Když jsem poprvé přišla do ordinace, měla jsem strach z bolesti a zklamání z předchozých zkušeností v jiných ordinacích. Ale Jirka mě okamžitě uklidnil svým přátelským a trpělivým přístupem. Pečlivě se postaral o moje staré výplně a zuby, a následně mi dal do pořádku celý chrup. Díky jejich dentální hygieně a bělení jsem znovu začala sebevědomě a s úsměvem vycházet ven. Jirkovu ordinaci mohu vřele doporučit, jsou to profesionálové s velkým srdcem.

Názor zákazníka

Mike Bubeníček

Jirka a jeho tým mi opravdu pomohl, když jsem k němu poprvé přišel, měl jsem strach a špatnou zkušenost z předchozích zákroků z jiné ordinace. S velkou pečlivostí a pozorností se postaral o moje staré výplně a resty, následně mi dal do pořádku zbytek chrupu. V neposlední řadě i díky hygieně a bělení jsem se začal znovu smát, protože jsem začal zase mít rád svůj úsměv. Jirkovu ordinaci můžu jen doporučit.