Tato webová stránka používá cookies za účelem zlepšení Vašeho pocitu z její návštěvy a zlepšení jejího fungování.

Dentální hygiena

OŠETŘENÍ

Pravidelná dentální hygiena je klíčová pro udržení zářivého úsměvu a dlouhodobého zdraví vašich zubů.

více
Dentální hygiena

Více o ošetření

Dentální hygiena

OŠETŘENÍ PODLE GBT PROTOKOLU

Co je GBT?

GBT, neboli GUIDED BIOFILM THERAPY, je klinický protokol vyvinutý ve spolupráci s univerzitami a zubaři a vytvořený švýcarskou společností EMS. Tento protokol je navržen tak, aby efektivně odstraňoval biofilm a podporoval zachování zdravých zubů po celý život. GBT kombinuje profesionální čištění zubů v ordinaci s pečlivou domácí péčí o ústní hygienu. Není lepší způsob, jak udržet škodlivý biofilm pod kontrolou.

Bezbolestné zážitky

Profesionální čištění zubů pomocí GUIDED BIOFILM THERAPY vám přinese pocity pohody a wellness. Toto ošetření je naprosto bezbolestné a zcela šetrné k vašim zubům. GBT přináší nový standard v dentální hygieně, který nemá nic společného se zastaralými metodami z 60. let. Díky EMS zařízením AIRFLOW® a PIEZON® PS No Pain je voda, vzduch a prášek AIRFLOW® PLUS vše, co potřebujete k úspěšnému boji s tvrdohlavým biofilmem a získání úsměvu, kterým se můžete pochlubit. Zjistěte, jak chránit své zuby před nebezpečným biofilmem po celý život a sdílejte radost z čistých zubů se světem kolem sebe.

Biofilm může způsobit:

  • Zubní kaz
  • Zápach z úst
  • Ztrátu zubů
  • Ztrátu implantátů
  • Gingivitidu (zánět dásní)
  • Parodontální onemocnění (infekce dásní, recedující dásně)

Systémová onemocnění:

Studie ukazují, že biofilm zvyšuje riziko Alzheimerovy choroby, srdečních chorob, respiračních problémů, cukrovky a dalších vážných onemocnění. Udržujte své zuby a ústní zdraví pod kontrolou s GBT protokolem a předejděte těmto rizikům. Vaše zdraví je naší prioritou!

Dentální hygiena

Příběhy pacientů

Review 3

Anna Dollanová

Když jsem poprvé přišla do ordinace, měla jsem strach z bolesti a zklamání z předchozých zkušeností v jiných ordinacích. Ale Jirka mě okamžitě uklidnil svým přátelským a trpělivým přístupem. Pečlivě se postaral o moje staré výplně a zuby, a následně mi dal do pořádku celý chrup. Díky jejich dentální hygieně a bělení jsem znovu začala sebevědomě a s úsměvem vycházet ven. Jirkovu ordinaci mohu vřele doporučit, jsou to profesionálové s velkým srdcem.

Názor zákazníka

Mike Bubeníček

Jirka a jeho tým mi opravdu pomohl, když jsem k němu poprvé přišel, měl jsem strach a špatnou zkušenost z předchozích zákroků z jiné ordinace. S velkou pečlivostí a pozorností se postaral o moje staré výplně a resty, následně mi dal do pořádku zbytek chrupu. V neposlední řadě i díky hygieně a bělení jsem se začal znovu smát, protože jsem začal zase mít rád svůj úsměv. Jirkovu ordinaci můžu jen doporučit.